Newline – mój partner biegowy

Z dumą i niekłamaną radością chcę Was poinformować, że w sezonie 2015 będę ubierana przez Newline Odzież Biegowa.

Newline to duńska marką, która oferuje szeroką gamę innowacyjnych, specjalistycznych produktów przeznaczonych dla biegaczy i rowerzystów. W ofercie firmy znaleźć można: odzież, obuwie oraz akcesoria niezbędne dla wybranej aktywności.

Nie bez powodu ubrania marki Newline należą do moich ulubionych, cechuje je bowiem wysoka jakość wykonana, dbałość o detale oraz design, w którym szczególny nacisk położono nie tylko na wygląd, ale zadbano również o funkcjonalność i staranne dobranie materiałów, w celu uzyskania produktów, które będą odpowiadać na istotne potrzeby biegaczy.

Tradycyjnie już Newline do wytwarzania swojej odzieży używa najlepszych z dostępnych technicznych materiałów. Ultra lekkie, oddychające, elastyczne tkaniny stosowane w poszczególnych liniach marki gwarantują biegaczom komfort w każdych warunkach pogodowych – zgodnie z zasadą: nie ma złej pogody na trening.

Dzięki ciekawemu zestawieniu kolorów, nadruków i deseni, kolekcja 2015 jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dwie linie Imotion i Iconic zaprojektowane są w sposób, umożliwiający harmonijne łączenie produktów z poszczególnych linii. Jestem pewna, że cecha ta szczególne kobietom przypadnie do gustu.

Co ciekawe, część z produktów marki Newline jest wytwarzana w Polsce.

Odzież marki New­line z kolek­cji wiosna/lato 2015:
– kurtka: Imo­tion Jac­ket 10223-282
–spodnie: Imo­tion 3/4 Tights 10308-299
– koszulka: Iconic Feather Tee 10779-283
– buty: New­line Peace­ma­ker 3.0

Foto­gra­fia: Rafał Trafarski