Skiboot butler – najlepszy gadżet dla narciarzy

Biegać każdy może trochę lepiej, trochę gorzej… Czasem jednak aby nie zwariować od monotonii biegowego treningu warto oderwać się od niego lub wzbogacić go o inne bodźce.
Zimą – która jeszcze trwa, choć we Wrocławiu nie widać jej za oknem – warto więc wybrać się na narty. Nasze trójki powinny zdecydowanie zyskać na mocy… A przynajmniej na zakwasie.

Skiboot butler to jeden z fajniejszych gadżetów jaki warto kupić wybierając się na stok.
Każdy, kto choć raz przytrzasnął sobie klamrą od buta narciarskiego palucha zgrabiałego z zimna, z pewnością doceni zalety tego niepozornego produktu. Dzięki Skiboot butler idealne dopasowanie buta, nawet w rękawiczkach staje się bardzo proste. Nie ma również problemu z otworzeniem zlodzonych, zamarzniętych zapięć. Urządzenie założone na klamrę pozwala na zwielokrotnienie przykładanej siły – buta zaczyna przypominać imadło silnie obejmujące naszą stopę, a o to przecież chodzi w tym sporcie.

Przyrząd jest uniwersalny, pasuje do wszystkich zapięć. Dzięki niewielkim rozmiarom można schować go do kieszeni i na stałe mieć przy sobie – przyda się gdy postanowimy odpocząć przy kawie lub piwku. Oryginalny Skiboot butler został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech. Wykonany jest z najwyższej wysokiej jakości tworzywa (ABS) i wystarczy na długie lata.

Kobietom z pewnością przypadnie ze względu na szeroką gamę kolorystyczną, z pośród której można dobrać sobie urządzenie pod kolor makijażu, stroju a nawet humoru.

Niedużym kosztem można zrobić świetny prezent  początkującemu lub zapalonemu narciarzowi. Z pewnością zyska ich uznanie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

Fotografia: Rafał Trafarski